Onn 28 жичен селфи стап со Jackек
Неодамнешно

Onn 28 жичен селфи стап со Jackек

DEN 303.84

Това е достапна

Фатете ги моментите што се најважни со користење на Onn 28 in. Selfie Stick. Оваа издржлива единица му дава на вашиот паметен телефон непосредна надградба, турбо полнење на камерата за да можете да земете подобри селфи што се фокусираат на вас и на вашата околина. Selfie Stick се приклучува во приклучокот за слушалки на вашиот паметен телефон, што ви дава поголема контрола од кога било. Разновидниот дизајн е компатибилен со повеќето паметни телефони кои се мерат помеѓу 2,2 инчи и 3,5 инчи широки кои се опремени со приклучок за слушалки. Плус, вградениот зафат ви овозможува да го држите стабилниот селфи стап, така што вашите фотографии ќе изгледаат полирани и професионални. Проширете го стапчето до 28 инчи, за да можете да добиете совршен агол на вашиот удар. Без разлика дали сте аспирант фотограф или само барате да ја засилите вашата храна на Инстаграм, на 28 внатре. Селфи стап нема да разочара. Какви спомени ќе ги фатите со селфи стап? Дајте го тоа, и сигурно ќе бидете задоволни од резултатите. 28 in. Селфи стап со должина ви овозможува да фатите специјални спомени кои вклучуваат и вие и позадината. Разновидниот дизајн е компатибилен за употреба со повеќето паметни телефони кои се мерат помеѓу 2,2 и 3,5 инчи широки со приклучок за слушалки. Лесно прикачете го приклучувањето на селфи -стап во приклучокот за слушалки на вашиот телефон. Вградениот зафат ви овозможува да направите постабилни снимки. Лесно маневрирање на дизајнот е погоден за употреба и од професионални фотографи и почетници. Мора да имате за следниот празник или престој.

Основните својства

Додатоци на производот