Женска модна колекција Ноќта на вештерките памук со врвот на вратот со вратот
Неодамнешно

Женска модна колекција Ноќта на вештерките памук со врвот на вратот со вратот

DEN 303.36

Това е достапна

Scrubstar getseенска модна колекција Ноќта на вештерките памук V-вратот за чистење Врвни карактеристики V-Neck Styling, цевководи за контраст на вратот, предните принцези шевовите со јамка за банџи, шевовите на задниот изговор, предните џебови на лепенка со бод со молив, странични отвори и единечен игла на врвот на игла во текот на целиот период. Модна колекција памук за чистење врвни карактеристики. Стајлинг со V-врат со цевки за контраст. Принцезата се спои со јамка од банџи. Две предни џебови. Странични отвори. Дише 100% памук.

Основните својства

Додатоци на производот