Торк Универзални Високи Салфетки За Диспензерот, 1-Слај, 6 13.5
Неодамнешно

Торк Универзални Високи Салфетки За Диспензерот, 1-Слај, 6 13.5

DEN 1.00

Това е достапна

Повисоката преклопена големина На Оваа Салфетка За Универзален Диспензер Торк е совршена за компактни диспензери во секое место што служи закуски или ограничени ставки од менито. Малата отворена големина и еднослојна конструкција е нашата најниска цена по салфетка. Втиснувањето и полу-креп текстурата даваат квалитетно чувство. Пакувањето на торбите обезбедува супериорен квалитет на производот додека ги штити неискористените салфетки. Малата отворена големина и еднослојната конструкција обезбедуваат економично решение за секое место што служи закуски или ограничени ставки од менито. За диспензери за маса. Материјал(И) : Хартија. Боја (и) : Бела. Ширина : 6". Длабочина : 13 1/2".

Основните својства

Додатоци на производот