15 W 58 H TRUE FIT PVC Два еднакви ролетни со рамен панел, црвена пиперка
Неодамнешно

15 W 58 H TRUE FIT PVC Два еднакви ролетни со рамен панел, црвена пиперка

DEN 2.33

Това е достапна

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведено од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови и е бесплатно за одржување. Димензии : 15 "W x 58" H (секој бленда). Дизајнирано и собрано на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Практично, секоја големина, стил и бои што се достапни. Додава вредност и убавина во кој било дом.

Основните својства

Додатоци на производот