Колекција за обичај впечатоци, 2 Бесплатни ролетни од дрво од дрво, златен даб, 1 2 Ширина 72 Должина
Неодамнешно

Колекција за обичај впечатоци, 2 Бесплатни ролетни од дрво од дрво, златен даб, 1 2 Ширина 72 Должина

DEN 744.64

Това е достапна

Ролетни од дрво без безжични безобразни безобразни се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец. Ролетните од дрво од дрво нудат безвременски изглед во издржлив, отпорен на влага што е направен да изгледа како вистинско дрво. Обезбедувајќи највисок квалитет со неверојатна вредност, ролетни од дрво без безжични леќи од леволор 2 ”се изработени од Nuwood ™, уникатен материјал што нема да искриви, пука или избледи и е поотпорен на топлина, влажност, гребнатини и вдлабнатини. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, правејќи го ролетни за безобразни дрва од леволор 2 ”, овластено најдобро за детски производ. Колекцијата на впечатоци има прекрасни завршувања кои даваат суптилен карактер за покривање на вашите прозорци. Levolor Custom Inslactions Colletion 2 "Безобразни ролетни за безобразни безобразни дрва : Обичај направено за совршено вклопување. Безвременски изглед со траен дизајн. Направено со Nuwood ™. Безжичен операција, сертифициран најдобар за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување ткаенина. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно се чисти.

Основните својства

Додатоци на производот