Мустад 39960-ДТ-10 0 - Класичен Круг Кука Големина Закривена Во
Неодамнешно

Мустад 39960-ДТ-10 0 - Класичен Круг Кука Големина Закривена Во

DEN 1.00

Това е достапна

Круг, точка закривена, прстенеста. Мустад Туна Круг Кука, Големина 10/0 : Има широк спектар на риболов способности. Се одликува со закривена точка. Добро за камбала, ајкула, тарпон, џин тревали, марлин и туна. Материјал : челик.

Основните својства

Додатоци на производот