Blufish rig- 3 4 плови- 40lb
Неодамнешно

Blufish rig- 3 4 плови- 40lb

DEN 1.33

Това е достапна

Надградете ја вашата опрема за риболов со оваа 40 lb Bluefish Rig 3/4 "Float. Се одликува со светли флуоресцентни бои за засилена видливост под вода. Оваа лажица Must AD вклучува клипови за лесно прицврстување на линија. Исто така, доаѓа со остри позлатени куки за додадена издржливост и врска и вртење на врвот за прицврстување на мијалник. Риболов лажица со клипови за приложување на линија. Вршија на врвот и врска за прицврстување на мијалник. Бренд за најпродавани куки од 1877 година. 3/4-инчен големина. 40 lb тест.

Основните својства

Додатоци на производот