Пастрмка Монистра Шарени Монистра
Неодамнешно

Пастрмка Монистра Шарени Монистра

DEN 0.33

Това е достапна

Мониста од Пастрмка Шарени Монистра не само што дозволуваат рибарите од пастрмка, челик или лосос да одговараат на отворот, туку и нив одличен избор на риболовна мушка и жига за правење сопствени мамки. Без разлика дали уживате во риболов со мува, риболов со вртење или мамка, ќе бидете тешко притиснати за да најдете подобар избор на бои за риболов-монистра кои попрецизно одговараат на боите на јајцата од риба. Пастрмка монистра Шарени Монистра : голем избор на риболов и жига мушка. Одговара на боите на рибните јајца. Широк избор на бои и големини. Одлично за лосос, челик, перде и бас.

Основните својства

Додатоци на производот