Јакима Мамка Спин-Н-Гло #2
Неодамнешно

Јакима Мамка Спин-Н-Гло 2

DEN 208.64

Това е достапна

Оригиналниот крилест лебдат Бобер, Спин-Н-Гло На Ворден е миленик на риболовците со децении. Спин-Н-Гло се врти во најмала струја додавајќи плови и движење на која било риболовна опрема. Бујант Спин-Н-Гло плови мамка токму таму каде што се хранат пердуви, челик, лосос и пастрмка. Во солена вода тоа е одличен додаток за метеж, пробивач и други риби. Јакима Мамка Спин-Н-Гло (Тело) #2 : Плови вашата опрема во зоната на штрајк. Работи на лосос, челик или перде. Изберете помеѓу пластични или миларни крилја. Разновидниот Спин-Н-Гло доаѓа во различни големини и бои. Торба од 100.

Основните својства

Додатоци на производот