Relaxzen Lincoln Luxury Power Lincliner со топлина и масажа, сива
Неодамнешно

Relaxzen Lincoln Luxury Power Lincliner со топлина и масажа, сива

DEN 10384.00

Това е достапна

Од раниот иноватор во седење за масажа, 60-7050m Lincoln Power Recliner е добредојдено одминување дома, па дури и на работа. Ова е целосно електричен прицврстувач со прилагодлива потпирачка за глава и лумбална поддршка. Контролите на моторната моќност на моќноста овозможуваат непречено движење во лежерна позиција, а одморот за одмор го враќа столот во оригиналната почетна позиција со притискање на копче. Уште повеќе, неговиот широк спектар на агли на отпадоци опфаќа различни форми на тело, височини и должина на нозете. Исто така, има 3 моќни мотори за масажа на вибрации, 4 поставки за прилагодена зона, 5 нивоа на интензитет, 8 режими на масажа и смирувачка лумбална топлина. Секој мотор е стратешки поставен да го погоди местото со поставки за средниот грб, долниот дел на грбот и бутот. Погоден далечински управувач ве става под контрола за да го персонализирате вашето искуство со масажа со леснотија. Тапациран во мека врзана и пува од ПУ, нејзините кадифен амортизирање ве обвиткува во удобност и поддршка дури и кога масажата е исклучена. USB -портата на контролниот панел обезбедува погодно полнење на телефони и други уреди. Високо луксузно и изненадувачки прифатливо, ова столче го нуди Релексзен, дел од семејството Comfort Products. Со историја датира од 1919 година, Comfort Products е специјализирана за прифатливи брендови за подобро живеење. Целосно електричен лежиште со прилагодлива потпирачка за глава и лумбална поддршка. Моторот за напојување на електрична енергија обезбедува непречено движење во слободно време. Ресетирање на ресетирање Враќање на столот во оригинална почетна позиција со притискање на копче. Три вибрирачки мотори за масажа обезбедуваат 4 фокусирани зони за вкупна релаксација на телото. 8 режими на масажа и 5 интензитети; Независно поставување на топлина. USB -портата обезбедува погодно полнење на телефони и други уреди.

Основните својства

Додатоци на производот