Биг Џо Отворен Зоодл Базен Плови
Неодамнешно

Биг Џо Отворен Зоодл Базен Плови

DEN 903.04

Това е достапна

Што велите кога Риба Кловн, Нилски Коњ и Ајкула ќе влезат во вашата забава во базенот..екипажот На Големиот Џо Зоодл штотуку пристигна, А тестенините Од Зоодл плови ги прават совршените гости на забавата во базенот! Дизајниран само за употреба во базен; не е погоден за употреба во езера, реки, океани итн."Голем Џо Отворен Зоолошка Градина Базен Плови.

Основните својства

Додатоци на производот