Жоау Машки Лежерни Ленени Лабави Панталони Еластичен Струк Јога Панталони За Плажа Лесни Панталони За Џогер Со Права Нога Дневни Панталони Со Џебови
Неодамнешно

Жоау Машки Лежерни Ленени Лабави Панталони Еластичен Струк Јога Панталони За Плажа Лесни Панталони За Џогер Со Права Нога Дневни

DEN 2.00

Това е достапна

ДОБРЕДОЈДОВТЕ Во јоау24 часовен одговор на линијата без проблеми некој ПРАША : П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата.П : Како да ја изберете големината?О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина.П : колку време обично трае за испорака?О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 7-15 дена, ако ви требаат побрзо, можете да потрошите повеќе испорака за да го забрзате процесот.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ!Големина Шема : . Големина : С САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 32 Половината : 80-102см/33.46-42.13 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 102см/40.16". Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Половината : 85-107см/33.46-42.13 "Колк : 115см/45.28 " Должина : 103см/40.55". Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Половината : 90-112см/37.40-46.06 "Колк : 120см/47.24 " Должина : 104см/40.94". Големина : XL САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Половината : 95-117cm/37.40-46.06 "Хип : 125cm/49.21 " Должина : 105cm/41.34". Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Половината : 100-122cm/39.37-48.03 "Хип : 130cm/51.18 " Должина : 106cm/41.73". Големина : XXXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Половината : 105-127cm/41.34-50.00 "Колк : 135cm/53.15 " Должина : 107cm/42.13". Затворање на врвка. Увезени. Машинско перење ладно со слични бои, сува сува ниска. Секојдневен стил на удобност, лесен за спарување со маица, блузи за резервоари и ленени кошули. Машките секојдневни ленени панталони имаат растеглив струк, прави нозе, наклонети џебови, врвна памучна ленена ткаенина што дише, лабаво вклопување, цврста боја, ви носат целодневна удобност. Модерното класично вклопување со меко чувство на памучна постелнина што дише ги прави ленените панталони главен елемент за удобна дневна облека, летна облека, облека за плажа, празнична облека и работна облека. ленени панталони мажи, машки ленени панталони,јога панталони,карго панталони за мажи,машки панталони за суи за мажи,машки спортски панталони.

Основните својства

Додатоци на производот