LCD часовник за правда со најлон лента во боја на виолетова вратоврска - JSE4187WM
Неодамнешно

LCD часовник за правда со најлон лента во боја на виолетова вратоврска - JSE4187WM

DEN 2.67

Това е достапна

LCD часовник за правда со најлон лента во боја на виолетова вратоврска - JSE4187 WM; Правда гледајте за Tween, Teen или деца кои сакаат мода и разноврсност. Доаѓа со печатена најлонска лента и куќиште за токи. LCD часовник LCD со најлон лента во боја на виолетова вратоврска - JSE4187 WM брендиран правда за правда. Најлон печатена лента. ЛЦД часовник. Боја : Боја од виолетова вратоврска.

Основните својства

Додатоци на производот