Неткаен Крпа Депилација Ленти Од Сатен Мазна За Жени Ленти
Неодамнешно

Неткаен Крпа Депилација Ленти Од Сатен Мазна За Жени Ленти

DEN 0.67

Това е достапна

Неткаен Ткаенина Депилација Ленти Од Сатен Мазна За Жени - 100 Пакет Ленти Оваа неткаен епилација ленти се идеални за отстранување на средни до фини влакна. Тоа е да се направи брза работа на професионални услуги за депилација. Тоа ќе ви помогне да постигнете беспрекорно отстранување на восокот на малите области на телото. Што е овој производ? Неткаените ленти за епилација се идеални за отстранување на средна до фина коса и нашите 40 парчиња. Повеќе информации : комплетот вклучува : 20 големи ленти и 10 мали ленти, како и 4 големи, 3 мали и 3 ситни апликатори - се што ви треба за да направите брза работа на професионалните услуги за депилација. Достапни Опции за производи се како што следува : Опција : 1,5 х 4 инчи - 100 Мали - Сатенски Мазни Неткаени Ленти За Депилација Опција : 0,5 х 4 инчи-100 Ситни - Сатенски Мазни Неткаени Ленти За Депилација Опција : 3 инчи х 55 Јарди - Сатенски Мазни Неткаени Ленти за Депилација 3,01.

Основните својства

Додатоци на производот