Perforated Design Fahrenheit Women's Perporated Design Peep-Toe High Heel Coots
Неодамнешно

Perforated Design Fahrenheit Women's Perporated Design Peep-Toe High Heel Coots

DEN 950.24

Това е достапна

Совршено за есенска и зимска сезона Овие чизми за пети ќе ве одржат топло. Розалинд има голема дејство на бутовите со велур, пип пети, бујна пета и мали перфорирани квадратни дизајни. Фаукс велур, гумена надворешна плоча, потпетица од 4 инчи.

Основните својства

Додатоци на производот