Нова Дрвена Велигденска Џуџеста Декорација На Зајаци Орнаменти За Велигденски Украси За Домашна Работна Површина
Неодамнешно

Нова Дрвена Велигденска Џуџеста Декорација На Зајаци Орнаменти За Велигденски Украси За Домашна Работна Површина

DEN 2.00

Това е достапна

Нови Дрвени Велигденски Џуџести Украси За Украсување Зајаци За Велигденски Украси За Домашна Работна Површина Карактеристики : овие украси се направени од природно дрво, со мазна површина, без бруси, лесни и издржливи и имаат празнична атмосфера. Можете да ги поставите на трпезариска маса, дневна соба или на кое било друго место колку што е потребно за да создадете празнична атмосфера, која е совршена за велигденска декорација. Некои од Нашите велигденски дрвени ознаки се празни одзади. Можете да чкртате на неа, или можете да ја искористите вашата имагинација и креативност за сами да направите И прикажете велигденски украси, обезбедувајќи повеќе избори. Овие велигденски приврзоци се погодни за забави, велигденски украси, украси за забави, маси за роденденски банкет, а може да се користат и како занаети, бележници, клипови за хартија, бутици, додатоци, велигденски украси во шиење работа, свадби и други вкусови. Може да ја подобри празничната атмосфера, а може да се користи и во обични времиња. Спецификација : Материјал : Големина На Дрво : како што покажува сликата Боја : Пакет од дрво, вклучувајќи : 1 ПАРЧИЊА Велигденски Украси Забелешка : поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам! Велигден доаѓа наскоро! Треба да подготвите нешто за Овој Фестивал. висококвалитетен материјал, издржлив. 100% сосема ново.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 630.08
ценето: