Covercraft Lebra Прилагодено Пред Крајот На Капакот за 2004 - Форд Ренџер
Неодамнешно

Covercraft Lebra Прилагодено Пред Крајот На Капакот за 2004 - Форд Ренџер

DEN 0.67

Това е достапна

Кога ви треба целосна сопствена заштита од предниот дел што одговара одлично, изгледа одлично и е многу прифатлива..не гледајте подалеку од Лебра! Секој капак на предниот дел на лебра е специјално дизајниран за вашето точно Возило За Година/Марка/Модел. Ако вашиот модел има светла за магла, специјални доводи за воздух или дури и скокачки фарови, постои покривка Од Лебра за вас. Прилагодените Навлаки За Лебра нема да ја заклучат хаубата нагоре, а дизајните со повеќе парчиња овозможуваат вклопување слично на ракавица за обликување на контурите на хаубата, додека сепак ви даваат целосен пристап до под хаубата кога ви треба. Инсталирањето На Капаците На Лебра е брзо со супер лесни за следење упатства. Нема ништо погрдо од исечената боја од карпи и оштетување на патиштата. Лебра Прилагодениот Капак Од Предниот Дел со Прекривка е најлесниот начин да го заштитите вашето возило од неочекувано оштетување на патот. Неговата стилска кожна винилна заштита го прави вашето возило да изгледа одлично со смела изјава додека ве штити од скапи поправки на бојата. Не дозволувајте летачките остатоци, прскањето на бубачките или оштетувањето на ветерот да земат данок на вашиот преден дел. Забелешка : Ветер ЗА ВОЗИЛА( И) : 2004-2005 Форд Ренџер. Прилагодено Вклопување и Стилски Дизајн : нашиот преден капак нуди прилагодено вклопување во шема за вашето возило, подобрувајќи го неговиот стил и обезбедувајќи прецизно вклопување за максимална заштита. Лесен Пристап и Инсталација : со својот дизајн од 2 парчиња (повеќето возила), овој капак овозможува лесен пристап под хаубата и доаѓа со упатства за брза инсталација за поставување без проблеми. Издржлив И Стилски Материјал : Изработен од винил од кожно зрно, оваа обвивка не само што изгледа неверојатно, туку и брзо се суши. Додава смел и уникатен стил на вашето возило додека го штити од карпести чипови, бубачки, катран на патот и многу повеќе. Оптимален Проток на Воздух И Заштита Од Временски Услови : перфорираниот дизајн гарантира дека вашиот автомобил може да дише, па дури има и дефлектор на ветер и дожд во некои модели. Со точни исечоци за фабрички светла и мрежести облоги преку решетки и доводи, обезбедува целосна покриеност однапред и супериорна заштита.

Основните својства

Додатоци на производот