Семејство Хуакаишиџи Соодветни Комбинезони За Ноќта На Вештерките Пижами Патент Со Качулка Од Тиква Пјс Салон
Неодамнешно

Семејство Хуакаишиџи Соодветни Комбинезони За Ноќта На Вештерките Пижами Патент Со Качулка Од Тиква Пјс Салон

DEN 223.68

Това е достапна

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Сију од Пазарот На Џојбај.Големина Шема. Тато. Мt Length : t157t/t61, 81 t Bust : t108t/t42, 52 пресврт : t108t/t42, 52 . Lt Length : t160t/t62. 99 t Bust : t114t/t44. 88 пресврт : t114t/t44. 88 . XLt Length : t164t/t64. 57 t Bust : t120t/t47. 24 пресврт : t120t/t47. 24 . XXLt Length : t167t/t65. 75 t Bust : t126t/t49. 61 пресврт : t126t/t49. 61 . Мамо. St Length : t143t/t56. 30 t Bust : t99t/t38. 98 пресврт : t91t/t35. 83 . Мt Length : t146t/t57. 48 t Bust : t104t/t40. 94 пресврт : t96t/t37. 80 . Lt Length : t149t/t58. 66 t Bust : t109t/t42. 91 пресврт : t101t/t39. 76 . XLt Length : t152t/t59. 84 t Bust : t114t/t44. 88 пресврт : t106t/t41. 73 . Дете. 24 Месециtlengh : t78t/t30. 71 t Bust : t62, 5t/t24. 61 пресврт : t58t/t22. 83 . 3-4 годиниtt Length : t88t/t34. 65 t Bust : t66t/t25. 98 пресврт : t63t/t24. 80 . 4-5 годиниtt Length : t93t/t36. 61 t Bust : t70t/t27, 56 пресврт : t66t/t25. 98 . 6-7 годиниtt Length : t103t/t40, 55 t Bust : t75t/t29, 53 пресврт : t71t/t27, 95 . 8-9 годиниtt Length : t112t/t44. 09 t Bust : t80t/t31, 50 пресврт : t76t/t29, 92 . Душо. 3-6 Месециtlengh : t58t/t22. 83 t Bust : t54t/t21. 26 . 6-9 Месециtlengh : t63t/t24. 80 t Bust : t56t/t22. 05 . 9-12 Месециtlengh : t66t/t25, 98 t Bust : t58t/t22, 83 . 12-18 Месециtlengh : t70t/t27, 56 t Bust : t60t/t23. 62 . 18-24 Месециtlengh : t74t/t29. 13 t Bust : t62t/t24. 41 . Спецификација. Име на ставка : семеен комбинезон што одговара. Тип : мајки, татковци, деца, бебиња. Боја : сина. Материјал : полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : со качулка. Големина На татковците : М, Л, XL, XXL. Големина на мајки : С, М, Л, ХЛ. Големина На Деца : 24 месеци, 3-4 години, 4-5 години, 6-7 години, 8-9 години. Големина на бебиња : 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Содржина На Пакетот. 1пц х комбинезон. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : оваа семејна пижама За Ноќта на Вештерките е изработена од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Дизајн : комбинезонот има долг ракав, качулка, затворање патент, печатена тиква. Целото семејство го носи комплетот заедно за да создаде подобра семејна атмосфера. Прилики : салонот е совршен за носење Во Ноќта на Вештерките, семејни активности, а исто така погоден за носење за спиење. Најдобар Подарок : овој соодветен костим За Ноќта на Вештерките е многу добар подарок за вашето семејство Во Ноќта на Вештерките, модерен и празничен, многу ќе им се допадне!. Пакет : 1 парче комбинезон за мама/тато/деца/бебе. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото.

Основните својства

Додатоци на производот