Олигет Божиќни Детски Облеки И Комплет Зимски Костум Спортски Тренерки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Дуксер И Спортски Панталони Fall Зимски Костум
Неодамнешно

Олигет Божиќни Детски Облеки И Комплет Зимски Костум Спортски Тренерки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Дуксер И Спортски Панталони

DEN 231.36

Това е достапна

2 ПАРЧИЊА Облека Детски Спортски Тренерки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери И Спортски Панталони Есенски Зимски Костум . . Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! . Материјал : Памук . . . . . . . . . Тип На Шема : Печатење . . . Должина на ракавот : Долг Ракав . Главна Боја : Како Што Покажува Сликата . Стил : Мода . Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно . Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња . . Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе . ПРИЛИКИ овој симпатичен комплет облека погоден за секојдневно секојдневно носење, играње . надвор, роденденска забава,туш за бебиња, свадба, фотографија, ден на семејството или . секоја прилика. . Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, . ви благодариме за разбирањето! . 1 инч = 2,54 см . Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. . Ви благодариме и убав ден! . Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови + 1 ПАРЧИЊА панталони . . Големина Шема : . Сзтгфјх Божиќни Детски Облеки И Комплет Зимски Костум 2 ПАРЧИЊА Облека Спортски Тренерки Пуловер Со Долги Ракави Дуксери И Панталони За Пот Fall Зимски Костум. Мек Материјал-Изработен од висококвалитетен полиестер, го Прави телото На вашите деца Удобно И дише погодно за Кожата. Дуксери Панталони Облека Костум За Новороденчиња Облека Во Собата, Зимски Џемпер Џемпер Комбинезон Облека За Девојки Момчиња. Зимски Џемпер, Печатен Дуксер Со Долги Ракави,Комбинезони За Момчиња За Девојчиња,Надворешна Облека Со Пуловер Со Џемпер, Комбинезон Со Ромпер Со Долги ракави за Деца. Повод-панталони со јакна со долги ракави со дизајн со качулка, може да се носат секој ден,цела пролет, aut и зима.

Основните својства

Додатоци на производот