Нашата Дама На Ла Ванг Сребрена Бројаница јануари Црвена Врска За Заклучување Аурора Бореалис Мониста распетие Големина медал шарм
Неодамнешно

Нашата Дама На Ла Ванг Сребрена Бројаница јануари Црвена Врска За Заклучување Аурора Бореалис Мониста распетие Големина медал

DEN 0.33

Това е достапна

Сребрена Бројаница 7мм јануари Црвена Врска За Заклучување Аурора Бореалис Монистра, Големина На Распетие 1 3/4 х 1. Нашата дама на медалот ла ванг Шармех Бројаница е претставена во луксузна кадифена кутија за подароци.Сите производи За Блаженство се 100% рачно изработени во Соединетите држави Во Род Ајленд во секоја фаза од производството и доаѓаат со доживотна гаранција. Доживотна Гаранција Без Оцрнување. Сребрен Метал. Рачно изработени Во Род Ајленд. Јануари Црвена Врска За Заклучување Аурора Бореалис.

Основните својства

Додатоци на производот