Buyweek Шкафче Кабинетот Црна 35.4 x15. 7 x70. 9 Челик
Неодамнешно

Buyweek Шкафче Кабинетот Црна 35.4 x15. 7 x70. 9 Челик

DEN 4624.00

Това е достапна

Овој шкафче кабинет има иконски, индустриски дизајн, кој ќе направи одличен декоративен додаток на секоја соба или канцелариски простор. Со 4 полици, овој организатор за складирање има доволно простор за складирање дури и за долги или високи предмети како облека, метли и цевки за правосмукалка, риболовни прачки итн. Може да се користи како гардероба, кабинет за поднесување или простор за складирање на спортска опрема или материјали за чистење. Овој кабинет за складирање е изработен од челик, што го прави издржлив, како и лесен за чистење.Боја : Блекматеријал : Челични Димензии : 35.4 "х 15.7" х 70.9 "(В х Д х х) со 2 врати и 4 полици3-точка систем за заклучување со 2 носивост на товарот по полица : 66.1 lb Total капацитет на вчитување : 198.4 lbassambly потребни : Yes WARNING : со цел да се спречи превртување, овој производ мора да се користи со обезбедениот уред за прицврстување на ѕидот.Правни Документи : Повеќе детали за спречување на превртување на вашиот мебел може да најдете овде Купувањенеделен Шкафче Црн 35.4"x15.7" x70.9 " Челик.

Основните својства

Додатоци на производот