Инктастичен Трет Роденден Еднорог Девојки Подарок Мало Дете Девојче Маица
Неодамнешно

Инктастичен Трет Роденден Еднорог Девојки Подарок Мало Дете Девојче Маица

DEN 0.67

Това е достапна

Тригодишен роденденски дизајн со еднорог возење скутер и 3 балони за мало девојче. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Третиот Роденден Еднорог Девојки Мало Дете Краток Ракав Маица Женски Црна 2t. 3-Ти Роденден еднорог партија Мало Маица за мало девојче со симпатична еднорог јава скутер. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. три 3 годишни деца симпатична јас подарок дете предучилишна детска облека облека hws.

Основните својства

Додатоци на производот