Црвена Кап® Машка Памучна Работна Панталона Отпорна На Брчки
Неодамнешно

Црвена Кап® Машка Памучна Работна Панталона Отпорна На Брчки

DEN 2.67

Това е достапна

Тајната за правење каква било работа правилно е да се чувствувате добро правејќи го тоа. Нашата Памучна Работна Панталона Отпорна на Брчки беше дизајнирана имајќи ја предвид удобноста. Појасот поставен на папката со штекер и затворање на копчињата ви дава цврсто, флексибилно вклопување додека пред-памукот, 100% памук, бара малку напор кога ќе бидат подготвени за перење. Нека панталоните се справат-имаш работа. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Лесно вклопување носи добро без оглед на тоа што задачата. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Индустриски перење пријателски.

Основните својства

Додатоци на производот