Женска Мода Печатени Круг Вратот Без Ракави Обичните Маица Резервоарот Врвот Лето Пуловер Жолта М
Неодамнешно

Женска Мода Печатени Круг Вратот Без Ракави Обичните Маица Резервоарот Врвот Лето Пуловер Жолта М

DEN 0.67

Това е достапна

Женска Мода Печатени Круг Вратот Без Ракави Обичните Маица Резервоарот Врвот Лето Pullovermateral : полиестер. Овој џемпер е убаво изработен од мек и издржлив плетен материјал. Аспираторот додава секојдневно чувство и исто така ве одржува топло.Дизајн : боите На Крпеница се подвигот на овој џемпер. Овој џемпер дава пријатно чувство и многу лежерен изглед.Прилика : овој пријатен џемпер доаѓа во три различни бои за стилизирање во есенската и зимската сезона. Овој пар е доволно добар за носење за секојдневно, купување, запознавање и секоја друга пригода. Се носи во текот на есенските и зимските сезонисовршен совет : овој џемпер со исечоци е многу разноврсно парче облека. Совршено оди со фармерки, панталони или јога панталони. Не е премногу квадрат, но има доволно простор без губење на стилот. Иако сечењето е полно, воопшто не е гломазно за носење и може да му ласка на секој тип на тело.Нега на облека : не тријте го џемперот силно кога го миете за да избегнете деформација. Само нежно тријте. Кога го сушите џемперот, закачете го со неколку закачалки или мрежести кеси и контролирајте ја сувата вода на половина сува. Потоа исушете го на ладно место за да избегнете деформација.Можете да добиете : женски врв х1 Size Bust Shoulder Length S92cm/36.22"33cm/12.99"66cm/25.98"M96cm/37.80"34cm/13.39"67cm/26.38"L102cm/40.16"35cm/13.78"68cm/26.77"XL108cm/42.52"36cm/14.17"69cm/27.17"XXL114cm/44.88"37cm/14.57"70cm/27.56"XXXL120cm/47.24"38cm/14.96"71cm/27.95" Карактеристики Тркалезен Врат / Прилагодлив Ремен. Цврст контролен среден панел за измазнување на стомакот и грбот. Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Основните својства

Додатоци на производот