Рачно Изработен Сребрен И Месечев Камен Кластер Прилагодлив Прстен
Неодамнешно

Рачно Изработен Сребрен И Месечев Камен Кластер Прилагодлив Прстен

DEN 0.67

Това е достапна

Ново без ознаки ТИП на накит : Рингметал : Стерлинг Силвермејн СТОУН : Камен На Месечината Ова е прекрасен рачно изработен Камен На Месечината И Сребрен Прилагодлив Прстен. Прстенот е долг 1 1/4 инчи и широк 1 1/8 инчи. Печат стерлинг и Нижони. Толку убав прстен!**Не-Мајчин**Ви Благодариме што ја проверивте нашата продавница. Ве молиме известете ни дали имате какви било прашања.7/30/23 Рачно Изработен Сребрен И Месечев Камен Кластер Прилагодлив Прстен.

Основните својства

Додатоци на производот