Природни Скапоцени Камења мониста многу Мазна Тркалезна Лабава Мушка
Неодамнешно

Природни Скапоцени Камења мониста многу Мазна Тркалезна Лабава Мушка

DEN 1.00

Това е достапна

Описуслов : Сосема нов. Детали : . Тип на материјал : Природен Скапоцен Камен Монистра Боја на Камен е обоена, (Син Агат, Жад, Лапис, Магнезит Тиркизна, Сугилит, сино тигарско око, темно Сиво Сино тигарско око, галаксиско тигарско око, златно тигарско око, жешко розово тигарско око, виолетово тигарско око, црвено тигарско око, тиркизно Сино тигарско око) и Златниот Камен, Опалитот се стакло. Други камен сите природни. Било какви прашања во врска со тоа, ве молиме кажете ни, благодарам!. Боја : Види Слика. Африкански Крвен Камен, Африканска Тиркизна, Амазонит, Аметист, Авентурин, Аквамарин,. Сина Голдстоун, Црна Лава, Сина Лента Агат, Сина Содалит, Сина Тиркизна, Кафеава Лента Агат,. Карнелијан, Хризокола, Корали, Кристален Кварц,. Далматински Јаспис,. Фенси Агат, Флуорит, Гранат,. Голдстоун, Зелен Жад,. Хематит, Хаулит,. Лабрадорит, Лапис Лазули, Леопард Кожа Јаспис,. Мокаите,. Обсидијан, Океански Јаспис, Оникс, Опалит,. Пикасо Џаспер, Слика Џаспер, Виолетова Жад,. Родонит, Розов Кварц,. Чаден Кварц, Сугилит,. Тигарско Око, Тигарско Око (Сино), Тигарско Око (Зелено), Тигарско Око (Жешко Розово),. Унаките,. Бел/Син Содалит, Бел Тиркизен, Бел Мермер,. Жолт Жад,. Зебра Џаспер. Облик : Мазни Кружни монистра . Големина : 4х4мм, 6х6мм, 8х8мм, 10х10мм, 12х12мм. (25мм=1"). Количина : . 4мм 100 парчиња, 6мм 100 парчиња, 8мм 50 парчиња, 10мм 40 парчиња, 12мм 40 парчиња. Добри идеи За Подароци за одмор!. Добар дизајн ЗА Сам Накит!. Висококвалитетни Скапоцени Камења!!. Дополнителни Информации : *ве Молиме имајте предвид дека фотографијата не ја покажува вистинската големина, ве молиме погледнете Го Описот за деталите за големината. ** Бојата може малку да варира поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор . *Големини и форми Може Да се разликуваат Малку Од Сликата. Ќе добиете многу слични предмети поради природата на природните форми. *Сите скапоцени камења можеби исечени, Стабилизирани или обработени во боја, освен ако не се изрично наведени Како Природни*. Природни Скапоцени Камења многу Мазна Тркалезна Лабава Мушка 100 парчиња 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм.

Основните својства

Додатоци на производот