3-Парче Бистро Поставено Надворешен Двор Адирондак Стол Со Масичка За Кафе, Портокал
Неодамнешно

3-Парче Бистро Поставено Надворешен Двор Адирондак Стол Со Масичка За Кафе, Портокал

DEN 2703.68

Това е достапна

Дајте му на вашиот мал простор или предниот трем преуредување што го заслужува. Овој 3-Парче Бистро сет е отворен суштински, изграден од отпорни на временски Услови HDPE Пластични и ув отпорни материјали за да помогне во одржувањето на своите светли и убави бои. Достапно во повеќе бои за да помогне во усогласување на секој дизајн или постоечки Домашен Декор. Комплетот Вклучува : Две (2) Столици За Адирондак и Една (1) Масичка За Кафе. Hdpe Полиетилен Пластика. Времето И УВ Отпорни. Класичен Удобен Дизајн На Адирондак. Достапни Се Опции Со Повеќе Бои. Потребно Е Едноставно Склопување.

Основните својства

Додатоци на производот

Zsolo 'Bardo' Canvas Art
Неодамнешно
Zsolo 'Bardo' Canvas Art
Това е достапна
DEN 1071.84
ценето: