2xl Томнолен Партија Еднорог Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

2xl Томнолен Партија Еднорог Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.67

Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Од Еднорог Од Партијата Томнолен Го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Томнолен Партиски Еднорог отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основните својства

Додатоци на производот