Кралската 79113Ф Седат И Стојат Биро
Неодамнешно

Кралската 79113Ф Седат И Стојат Биро

DEN 0.33

Това е достапна

Иако трошењето време на компјутер е неизбежна реалност за повеќето работни возрасни лица, човечкото тело не мораше да седи на биро со часови на крајот. За среќа, производите како Што Се Бирото За Седење и Стоење Од Ројал служат како решение за тој проблем. Неговата тастатура може да се подигне на начин што ви овозможува да ја завршите работата стоејќи, враќајќи ви многу потребната пауза! Ултраслим дизајн. Се зголемува до 16". Лесно-живот рачка. Челична конструкција. Вклучува замор мат.

Основните својства

Додатоци на производот