Бебе Девојки Комбинезон Месеци Бебе Девојки Ремени Суспендирање Месеци Бебе Девојки Една Мечка Печати Кајсија
Неодамнешно

Бебе Девојки Комбинезон Месеци Бебе Девојки Ремени Суспендирање Месеци Бебе Девојки Една Мечка Печати Кајсија

DEN 256.00

Това е достапна

Комбинезонот е удобен за девојче. Поддржува миење раце и машини. Тоа е ремени сузендер дизајн кул за носење во жешкото лето. Со симпатична мечка и писмо,и вашата девојка ќе изгледа прекрасно. Овие костими за бебиња се совршени за секојдневно носење,ова е и најдобриот роденденски подарок. Погоден е за 6-9М,9-12М,12-18М,18-24М,2-3Т облека за девојчиња за бебиња мека и удобна за носење и нема оштетување на кожата на девојчето. Боја : Кајсија. Мечка Печати. Сезона : Лето. Големина на возраст : погоден е за 6-9М,9-12М,12-18М,18-24М,2-3Т облека за девојчиња за бебиња. Повод : погоден за секојдневни, активности на отворено, празници, подароци за забави и секоја пригода. Нега за перење : Рачно И Машинско Перење.

Основните својства

Додатоци на производот