Црвена Кап® Женска Полуеластична Работна Панталона
Неодамнешно

Црвена Кап® Женска Полуеластична Работна Панталона

DEN 623.84

Това е достапна

Ткаенината од твил на Нашата Полуеластична Работна Панталона е многу ниско одржување и е дизајнирана да ја задржи својата боја по повеќекратно перење. Овие удобни работни панталони што ја отстрануваат влагата и ослободуваат дамки изгледаат професионално со исправен стил на нозете и ви носат два наклонети предни џебови, наместо џебови на колковите, за практично складирање. Неговото затворање со кука и очи ветува костум без копчиња, заштитувајќи ги вашите проекти од гребнатини. Нема копчиња значи помалку поправки и дополнителна заштита. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Многу џебови за складирање на алатките на трговијата. Индустриски перење пријателски.

Основните својства

Додатоци на производот