советски Снежни Чизми За Жени Чизми Жени Без Потпетици Модни Чизми Модни Ресни Ретро Чизми Боја Рамни Цврсти Чизми Со Високи Потпетици За Жени
Неодамнешно

советски Снежни Чизми За Жени Чизми Жени Без Потпетици Модни Чизми Модни Ресни Ретро Чизми Боја Рамни Цврсти Чизми Со Високи

DEN 431.84

Това е достапна

Чизми Жени Без Потпетици Модни Чизми Модни Ресни Ретро Чизми Боја Рамни Цврсти Чизми Со Високи Потпетици За Жени [Материјал]Горен Материјал : Стадо, Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. [Стил]Едноставна и мода ве прават повеќе атеактивни. [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни облеки и секојдневно носење, такви фармерки, фустани, здолништа. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Одење, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Висина на платформата : 1,5 см/0,59". Висок Стил на пета : Метод На Затворање На Дебела Пета : Високи Потпетици За Чевли : 4см/1,57". Стил На Пети : Зашилен Прст. [Карактеристики]Зашилен Прст, Лизгање, Густа Пета, Еднобојна,Еластична лента за лесно лизгање и полетување, Гумен ѓон Што не се лизга. 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. 2. обични чевли за обувки за Чевли не се лизгаат лесни За дишење Лесни За носење Полетување!. Горниот Материјал : Стадо. Пол : Жени, Девојче. 4.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизирана влошка, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја. Сцени : Отворено,Мода,Слободно Време. Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Опис. Единствен Материјал : Гумена Пета Висок Стил : Метод На Затворање На Дебела Пета : Чевли За Лизгање Висока Пета : 4см/1,57". [Стил]Едноставна И Мода Ве Прават Повеќе Атеактивни. Стил На Пети : Зашилен Прст. 3.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен.

Основните својства

Додатоци на производот