Недефинирани Подароци 2xl Три Боја Кена Краток Ракав Памучна Маица
Неодамнешно

Недефинирани Подароци 2xl Три Боја Кена Краток Ракав Памучна Маица

DEN 1.67

Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж вратот Бела Три Боја Кена Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Кена во Боја отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Основните својства

Додатоци на производот