Signзона Којоти 10 10 Најголеми Хитови Тимски Знак
Неодамнешно

Signзона Којоти 10 10 Најголеми Хитови Тимски Знак

DEN 1.33

Това е достапна

Прославете ги корените на вашето обожавање со Ова Signзона Којоти 10" х 10" Најголем Хитови Тимски Знак. Овој знак се одликува со повратни бои и графики, заедно со силуетата на домашната состојба на вашиот омилен тим. Овој знак ќе биде совршен додаток на секоја вентилаторска пештера или канцеларија. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Графика за печатење екран. Бренд : Фан Креации. Мерки прибл. 10 "х 10". Материјал : 100% МДФ. Официјално лиценциран.

Основните својства

Додатоци на производот