Машка Јакна Пролет Aut Мода Слободно Време Ретро Џебен Патент Мантил Со Качулка Бејзбол Облека Јакни ЗА Мажи Ј2К
Неодамнешно

Машка Јакна Пролет Aut Мода Слободно Време Ретро Џебен Патент Мантил Со Качулка Бејзбол Облека Јакни ЗА Мажи Ј2К

DEN 959.84

Това е достапна

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи . Повод : Работа. Стил : Мода и Качулка . Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер Шема На Палта : . Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 67cm/26.38"Големина : М Биста : 114cm/44.88" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 119см/46.85" рамо : 48см/18.90" ракав : 68см/26.77" должина : 71см/27.95"големина : xl биста : 124см/48.82" рамо : 51см/20.08" ракав : 69см/27.17" должина : 73см/28.74"големина : xxl биста : 129см/50.79" рамо : 53см/20.87" ракав : 70см/27.56" должина : 75см/29.53" ● прилики и палто е Одличен Избор за парови датира. ①Материјал е Направен од удобни Материјали, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Questrates ® Дизајнот На Бејзбол Облека Со Качулка Ве Прави Попривлечни. €Collocate®Палтото Е Лесно И Може Добро Да Се Собере Со Кошула. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите.

Основните својства

Додатоци на производот