Гилдан Машки Екипаж Маици, 3-Пакет
Неодамнешно

Гилдан Машки Екипаж Маици, 3-Пакет

DEN 3.00

Това е достапна

Дизајниран за секојдневна удобност, Машките Памучни Маици За Вратот На Екипажот На Гилдан 3-Пакетот носи мекост во вашата горна фиока. Овие маици се изработени со памук што дише, технологија за отстранување на влага и Најсовремена Започнува белата боја Останува бела иновација која е дизајнирана да ги одржува вашите белки посветли подолго. Плус, благодарение на рамната јака без ознаки и издржливите шевови, овие долни кошули се совршена мешавина на функција и мода. Овие маици можете да ги носите дома, на работа или за играње со траен комфор. Гилдан Машки Екипаж Маици, 3-Пакет. Мек, дише памук. Технологијата за отстранување на влага ве одржува ладни и суви. Започнува Белата Останува Бела иновацијата ги одржува вашите белки посветли подолго. Таг-слободен лежеше рамен јака. Издржливо шиење.

Основните својства

Додатоци на производот