Кухас Алатки Водоотпорен Заптивната Смеса, Вода Истекување Доказ, Приклучување и Крпеница Запечатување Слој Кутија Алатка
Неодамнешно

Кухас Алатки Водоотпорен Заптивната Смеса, Вода Истекување Доказ, Приклучување и Крпеница Запечатување Слој Кутија Алатка

DEN 239.84

Това е достапна

Кухас Алатки Водоотпорен Заптивната Смеса, Водоотпорен Истекување На Вода, Приклучување и Крпење Запечатување Алатка кутија Кухас Алатки Водоотпорен Заптивната Смеса, Вода Истекување Доказ, Приклучување и Крпеница Запечатување Слој Кутија Алатка. Боја и Големина : Мулти-боја;една големина. Материјал : Пластика. Алатки. Алатка кутија.

Основните својства

Додатоци на производот