Хартија Меур Роденденски Свеќи, 3 8, 10 Пакет, Избрани Бои
Неодамнешно

Хартија Меур Роденденски Свеќи, 3 8, 10 Пакет, Избрани Бои

DEN 1.00

Това е достапна

Џем Хартија® Мулти - Боја Меур Роденден Свеќа Стапчиња се меур на забава за вашиот следен роденден партија! Светли и шампанско, тие мерат 3/8" х 3 1/2" и ќе направат уникатна презентација на вашата торта. Овие свеќи се состојат од пет различни бои, кои се жолти, фуксија, сини, зелени и портокалови. Тие ќе одат добро со која било торта или тема за забава и сигурно ќе му угодат на роденденското момче или девојче! Секоја свеќа се произведува од висококвалитетен восок и содржи мазна завршница, што го олеснува управувањето. Користете ги сите во еден потег или зачувајте некои за подоцна, овие свеќи се погодни за сите прослави. Ова пакување од 10 свеќи вклучува две од секоја боја. Големина : .375во х 3,5 Во Боја : Повеќебојна Количина : 10 Стапчиња За Роденденска Свеќа Со Меурчиња. Големина на свеќа : 0,375 х 3,5 инчи висок. Количина : 10 свеќи (2 или секоја боја) 5 бои : Жолта, Фуксија, Сина, Зелена И Портокалова. Направено од висококвалитетен восок и има мазна завршница!. Совршен за украсување торта или маса На Родендени, забави, собири, вечери и многу повеќе!.

Основните својства

Додатоци на производот