Топ резервоар Honeeladyy за мажи ХАВАЈСКИ 3D Не Позиционирање Печатен Резервоар Врвот Обични Спортски Маици Без Ракави Врвот Кошула Блузи
Неодамнешно

Топ резервоар Honeeladyy за мажи ХАВАЈСКИ 3D Не Позиционирање Печатен Резервоар Врвот Обични Спортски Маици Без Ракави Врвот

DEN 268.00

Това е достапна

Машки ХАВАЈСКИ 3Д Печатен Резервоар За Не Позиционирање Врвни Секојдневни Спортски Маици Без Ракави Топ/Кошула Блузи. Карактеристики : . 1. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, моден дизајн, пролет, лето и есенска кошула. 2. Висококвалитетна ткаенина : оваа кошула е изработена од висококвалитетна ткаенина. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорпција и ја отстранува потта. 3. Дизајн : хавајската цветна кошула без ракави прифаќа уникатно сечење, лабаво вклопување, лабава пазува, заоблен врат, мека и дише ткаенина, удобна и неограничена. 4. Појавување : целиот овој елек е за да ве придружува во текот на летото и да уживате во летото. Погоден за соодветни јакни, кардигани, фармерки, шорцеви, секојдневни спортски панталони и комбинезони, погоден за пролет, лето и aut. 5. Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење ладна машина/миење раце. Измијте ги рацете со ладна вода или нежно измијте ја машината/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азиски фигури, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да биде наша слика или опис. Сезона : Пролет / лето. Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : памучна имитација. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ. Машки 3д Резервоар За Печатење, машки резервоари без ракави, врвен резервоар за мажи,блузи за тенкови за мажи големи и високи,Кошула Без Ракави за Мажи Дозвола, Машко Летно 3д Дигитално Печатење. Големина : XXXXXL Големина. : 6 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 134cm/52.76 "Должина : 78cm/30.71".

Основните својства

Додатоци на производот