Лигата Правдата Бетмен Глас Менување На Тактички Шлем Акција Слика
Неодамнешно

Лигата Правдата Бетмен Глас Менување На Тактички Шлем Акција Слика

DEN 1.00

Това е достапна

Станете вашиот омилен ДЦ Супер Херој со овој иконски шлем од Филмот На Лигата На Правдата! На бетмен му треба напредно вооружување за да се бори против Степенволкот и парадемоните, така што овој шлем доаѓа натоварен со посебни карактеристики. Тактичкиот визир за вртење се превртува надолу за да ја активира светлината на работ и да емитува реални борбени звуци! Навивачите исто така можат да зборуваат Како Бетмен и да ги повикаат членовите на тимот на Лигата На Правдата. Едноставно притиснете го копчето на страната на очилата за да ги спуштите надолу и активирајте го менувачот на гласот! Можете исто така да изберете алтернативен режим и да пуштате фрази и други звучни ефекти. Со оваа автентична, технолошка елегантна светлина каул, ќе се чувствувате КАКО СУПЕР Херој на ДК! Дц Лига Правда Бетмен Глас Менување Тактички Шлем Акција Слика : Возраст : 4Ј+. Иконски бетмен шлем од новиот Филм На Лигата На Правдата!. Вртење, тактички визир се превртува надолу за да ја активира светлината на работ. Менувачот на гласот ви овозможува да зборувате Како Бетмен!. Има алтернативен режим за репродукција на фрази и други автентични звучни ефекти. Земја на Потекло : САД Или Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот