5 8CT TDW Diamond 10K розово злато двојно ореолски ангажман прстен
Неодамнешно

5 8CT TDW Diamond 10K розово злато двојно ореолски ангажман прстен

DEN 13632.16

Това е достапна

На денот кога ќе ја побарате раката, лелејте ја со овој зачудувачки прстен за ангажман изработен во злато од 10 килограми. Одликувајќи се со брилијантен центар за дијаманти центар, тој е опкружен со двојна рамка од 38 дијаманти на врвот на дијамантската облога. Империјал 5/8ct TDW Diamond 10 K Rose Gold Double Halo Ringer Ring.

Основните својства

Додатоци на производот