Машки две копчиња тенок вклопуваат блејзер памук и летен спортски палто за летни спортови за мажи
Неодамнешно

Машки две копчиња тенок вклопуваат блејзер памук и летен спортски палто за летни спортови за мажи

DEN 1.67

Това е достапна

Од беспрекорното прилагодување на оваа костумска јакна до дишењето на вртење на ткаенина од памук и постелнина - тоа е целата работа на нашиот високо квалификуван тим за занаетчии. Овој блејзер е исечен тенок и неструктуриран и е целосно нареден за да се обезбеди вашата удобност. Функција : Долг ракав, Notch Lapel Side Fint Two-копче, прицврстување на четири копчиња, отворен лев џеб на градите, два отворени џебови со клапи во предната страна со внатрешни џебови на градите, ткаенина и нега : 20% постелнина 80% суво чиста само 20% постелнина 80% памук . препорачано суво чисто. Ханг на костумот кога не го носите . Notch Lapels, два прицврстувачи на копче, функционално копче за копчиња, џеб за заварување на градите, два предни рамни џебови, страничен отвор, четири внатрешни џебови, целосно наредени . Се вклопува во големината. Ве молиме, внимателно прочитајте ја нашата табела со големина пред да нарачате и земете ја вашата нормална големина . Најдоброто спортско палто во машката гардероба, погоден за свадби, церемонија на дипломирање, датира, состаноци, јахта забава, банкет, носење на домаќините, итн.

Основните својства

Додатоци на производот