Климарното светло од Cuddl Duds женски истегнување на руно, основен слој со високи термички хеланки
Неодамнешно

Климарното светло од Cuddl Duds женски истегнување на руно, основен слој со високи термички хеланки

DEN 463.84

Това е достапна

Климарното светло од термичките хеланки на долна облека на Cuddl Duds нудат слој што ве одржува пријатно под сето тоа. Изработена со мека и флексибилна ткаенина, овој сет на термичка долна облека помага во одржување на топлината и издржливоста на тие постудени денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. High Waist; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Повлечете стајлинг. Широка лента за половината за дополнителна удобност; скриен џеб однапред; Gusset за поудобно вклопување. 94% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Термички хеланки на долна облека за жени од климарно светло од страна на гулаби.

Основните својства

Додатоци на производот