Garanimals Toddler девојки со кратки ракави џебни мета, големини месеци-5T
Неодамнешно

Garanimals Toddler девојки со кратки ракави џебни мета, големини месеци-5T

DEN 1.33

Това е достапна

Оваа маица за џебни кратки ракави Garanimals е совршен плакарот неопходен за да ја надополни гардеробата за топло време на вашето дете. Мека, пријатна ткаенина и опуштено вклопување обезбедува удобно чувство дека ќе сака. Pеката доаѓа во совпаѓање на цврсти бои или кул отпечатоци за дополнителен стил на забава. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои или печатен џеб. Маица со џеб со кратки ракави за девојчиња за мали деца од Гаранималс.

Основните својства

Додатоци на производот