Јасно печатење на врамени пловиди
Неодамнешно

Јасно печатење на врамени пловиди

DEN 1199.84

Това е достапна

Јасна едрилингпремиум врамена печати врамена ладна притискана хартија за печатење со супериорна рамка за двојно матки и квалитетни. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Основните својства

Додатоци на производот