Chesapeake Beige Dante Damask позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.
Неодамнешно

Chesapeake Beige Dante Damask позадина, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

DEN 431.84

Това е достапна

Беж Данте Дамаск Позадина од Чесапикеј. Оваа позадина за изјава е сигурно да додаде софистицираност во вашиот дом! Пигментирана позадина на сиво-беж е прекриена со раскошни ботанички дамаци во светло сива боја. Данте е подготвена, лесна позадина на wallsидови. Лесните wallsидови се еколошки материјал и е без винил. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со директен натпревар. Исто така, тоа е и за миење и строго. Беж Данте Дамаск Позадината доаѓа на ролна од 20,5 до 33 метри и покрива околу 56,4 квадратни метри. Позадините на Чесапикеј се класично убави. Секоја колекција се фокусира на тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја фати суштината на стилови како крајбрежната шик, француската земја, рустикалниот шарм и традиционалната елеганција. Висококвалитетните модели се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Подготвен лесен материјал за wallsидови. 20,5-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Основните својства

Додатоци на производот