Едрилки со едриличари на „Ступел индустрии“, кои лебдат наутички океански сцена, графичка уметност, врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ким Але?
Неодамнешно

Едрилки со едриличари на „Ступел индустрии“, кои лебдат наутички океански сцена, графичка уметност, врамена уметничка печатена

DEN 911.84

Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : водни плочки, брод, возило, транспорт, едриличар, брод, сликарство, океан. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Ким Ален.

Основните својства

Додатоци на производот