Brinley Co. Womens Boho Fishtail Sandal
Неодамнешно

Brinley Co. Womens Boho Fishtail Sandal

DEN 3.33

Това е достапна

Останете кул и елегантни со сандалата Хестон од колекцијата Бринли. Нејзините двојни кожни ленти од глуждот и прекрасниот дизајн на рибаил ќе ги привлечат очите на сите. Лесната гумена надворешна плоча е флексибилна, но цврста. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основните својства

Додатоци на производот