Чудо нација за бомбаш јакна за бебиња и мали деца и маица, 2-парчиња, големини 12м-5Т
Неодамнешно

Чудо нација за бомбаш јакна за бебиња и мали деца и маица, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 1.67

Това е достапна

Стилизирајте го во поладни денови со овој сет на Wonder Nation 2-парчиња, во кој има ватирана бомбашка јакна и маица за графички печати за забавно и удобно секојдневно носење. Исклучиво на. Материјал : јакна : 100% полиестер; Маица : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 јакна. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на јакна : Ribbed Bomber јака; поштенски фронт; ватенка ткаенина. Бомбардерска јакна и маица за момчиња за бебиња и момчиња за мали деца од Wonder Nation.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 2.67
ценето: