Thumbrintz Damask Monogram Pouf, црно и злато
Неодамнешно

Thumbrintz Damask Monogram Pouf, црно и злато

DEN 0.33

Това е достапна

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram Pouf, Black and Gold : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна и златна совршена за овој печатен пуф. Зименот, отстранлив печатен капак го одликува дизајнот во секоја табла и е направен од полиестерска ткаенина со лесна нега. Посебен вметнат ткаенина од ткаенина ги содржи трајните мониста на полистирен што го обезбедуваат пополнувањето. Пуфот е одличен за одмор на уморни нозе на крајот на долг ден или прави одлично дополнително седење кога е потребно. Може да се отстрани капакот; машина измиен ладен, нежен циклус, сув на воздухот.

Основните својства

Додатоци на производот

6 100CT 2P Hunter Green 1 8
Неодамнешно
6 100CT 2P Hunter Green 1 8
Това е достапна
DEN 431.84
ценето: